Redakční systém

Emersion CMS je komplexní nástroj pro tvorbu a správu webového obsahu. Představuje ideální řešení nejen pro microsites a běžné webové stránky, ale i pro složité internetové portály či specifické aplikace.

Základní vlastnosti

Již základní konfigurace Emersion CMS nabízí dostatečně silný nástroj pro správu a rozvoj webových stránek všech složitostí a rozsahů.

Více informací

Rozšiřující moduly

Pokud toužíte web stále rozvíjet a nabídnout návštěvníkům další možnosti, stačí se poohlédnout po nabídce rozšiřujících modulů.

Více informací

Porovnání s konkurencí

Redakční systém Emersion CMS významně převyšuje běžné pojetí redakčních systémů. Porovnejte si jej s konkurencí a posuďte sami.

Více informací

Proč právě redakční systém Emersion CMS?

Emersion CMS je sofistikovaný nástroj určený jak pro běžné uživatele, kteří chtějí snadno a efektivně modifikovat veškerý obsah svých webových stránek, tak pro náročné tvůrce webů, kteří chtějí rozvíjet své projekty na kvalitním CMS systému, který jím umožní realizovat všechny své myšlenky.

Díky svému širokému záběru funkcí pro publikování webového obsahu a možnosti snadné integrace vlastních PHP skriptů není Emersion CMS pouhým redakčním systémem, ale jedná se o komplexní platformu (PHP framework) pro efektivní tvorbu a správu webových projektů.

Vše pro vytvoření a správu úspěšného webu

Snadná správa webových stránek

Emersion CMS je sofistikovaný, ale přitom uživatelsky jednoduchý, intuitivní a komfortní nástroj. Díky našemu redakčnímu systému budete mít své webové stránky plně pod kontrolou a nemusíte přitom být webdesigner ani programátor.

 

Neomezené možnosti rozšíření

Emersion CMS nabízí všechny základní funkce již ve výchozí konfiguraci. Pokud si však přejete rozšířit možnosti redakčního systému o další funkce, stačí si je kdykoliv přiobjednat z rostoucí nabídky připravených rozšiřujících modulů. Kromě toho také poskytuje podporu pro libovolné jazykové verze jak na webu, tak v prostředí administrace redakčního systému

 

Nové obchodní příležitosti

Emersion CMS disponuje pokročilými prostředky k optimalizaci stránek pro vyhledávače. Naší snahou je, aby cesta k vašemu webu byla pro návštěvníky přímá a snadná.

 

Vysoký výkon a bezpečnost

Pokud hledáte opravdu výkonné řešení pro web s vysokou návštěvností, rádi vás podrobněji seznámíme s používanou architekturou, která nám umožňuje dosahovat až desetkrát vyššího výkonu, než řešení konkurenční (měřeno za stejných podmínek). Samozřejmostí je propracovaný systém přístupových práv a možnost šifrované komunikace pomocí protokolu HTTPS.

 

Špičková technologická úroveň

Emersion CMS využívá nejmodernější technologie jako např. HTML5, jQuery, CSS3  a respektuje doporučení pro tvorbu přístupného a použitelného webu. Generovaný kód je sémanticky korektní, optimalizovaný a především validní. Jednoduše řečeno – sledujeme nejnovější trendy a redakční systém neustále zdokonalujeme.

 

Platforma pro vývojáře

Při vývoji webových aplikací používáme vysoce efektivní prostředí redakčního systému Emersion CMS, které umožňuje snadnou intuitivní cestou integrovat vlastní PHP skripty do spravovaného webu (není třeba studovat žádné API). Tuto výhodu si nenecháváme jen pro sebe. Stejné možnosti může využít i pokročilý uživatel pomocí modulu PHP programování.

 

Pravidelné aktualizace

V málo které oblasti dochází k tak dynamickému vývoji, jako jsou informační technologie. My to víme, a proto se snažíme klientům zpřístupnit nejnovější funkce bez zbytečných odkladů.

 

Ověřená kvalita

Kvalitu našeho redakčního systému potvrzují názory odborníků, spokojených zákazníků i samotná obliba mezi uživateli. Navíc řada zajímavých projektů, od složitých portálů až po jednoduché minisites hovoří výmluvným jazykem.