Služby

Tvorbou webu vše teprve začíná. Následně je na něj nutné nasměrovat dostatečné množství návštěvníků a ty proměnit v zákazníky. Proto pouze komplexní pojetí internetové komunikace vás dovede k cíli.

Webdesign a tvorba www stránek

Při tvorbě webových stránek respektujeme pravidla přístupnosti, použitelnosti a optimalizace pro vyhledávače (SEO).

Více informací

Vývoj webových aplikací

Díky výkonné moderní architektuře redakčního systému Emersion CMS umíme vyvíjet webové aplikace skutečně efektivně.

Více informací

SEO (Optimalizace pro vyhledávače)

Získání a udržování předních pozic Vašich webových stránek ve výsledcích vyhledávání je spolehlivou cestou k úspěchu.

Více informací

Školení SEO a tvorby přístupného webu

Chcete uspět na internetu?

Získejte cenné informace prostřednictvím našich školení.

Školení SEO (optimalizace pro vyhledávače)

Školení SEO (optimalizace pro vyhledávače)  je určeno majitelům menších firem, marketingovým pracovníkům, správcům webových stránek, SEO konzultantům, webdesignérům apod. Díky našim školením získáte přehled o tom, co to optimalizace pro vyhledávače (SEO) vlastně je, jak internetové vyhledávače pracují, jak správně navrhnout a optimalizovat webové stránky, jak pro ně vybrat správná klíčová slova, která uživatelé internetu hledají, jak tato slova správně promítnout do textů a HTML značek ve stánkách, k čemu jsou dobré zpětné odkazy, kam je umístit a v neposlední řadě, jak všechno měřit a vyhodnocovat. Naše SEO školení nejsou určena jen těm, kdo chtějí stránky přímo optimalizovat, ale také těm, kdo chtějí získat o problematice dostatečný přehled, aby si mohli vybrat tu nejlepší nabídku.

Školení tvorby přístupných webových stránek

Jaká jsou pravidla pro tvorbu přístupného webu? Proč se zabývat přístupností?Jak přístupný web ovlivní Vaši návštěvnost a zisk? Získejte další znalosti pro budování moderního úspěšného webu.