Redakční systém

Emersion CMS je komplexní nástroj pro tvorbu a správu webového obsahu. Představuje ideální řešení nejen pro microsites a běžné webové stránky, ale i pro složité internetové portály či specifické aplikace.

Základní vlastnosti

Již základní konfigurace Emersion CMS nabízí dostatečně silný nástroj pro správu a rozvoj webových stránek všech složitostí a rozsahů.

Více informací

Rozšiřující moduly

Pokud toužíte web stále rozvíjet a nabídnout návštěvníkům další možnosti, stačí se poohlédnout po nabídce rozšiřujících modulů.

Více informací

Porovnání s konkurencí

Redakční systém Emersion CMS významně převyšuje běžné pojetí redakčních systémů. Porovnejte si jej s konkurencí a posuďte sami.

Více informací

Rozšiřující moduly redakčního systému Emersion CMS

Pro náročnější uživatele jsme připravili nabídku rozšiřujících modulů, přinášejících další užitečné funkce, které jsou klienty nejčastěji požadovány. V případě, že vám schází nějaká funkcionalita, kterou nemáme momentálně v nabídce, nezoufejte. Díky modulu PHP programování není problém do systému prakticky cokoliv dodělat.

Stručný popis rozšiřujících modulů

Kalendář akcí

Akce a Kalendář akcí

Informujte své návštěvníky o akcích

Modul Akce je určen pro webové stránky, které si kladou za cíl jednoduchým a přehledným způsobem informovat své návštěvníky o akcích všeho druhu (např. společenských událostech, kulturních akcích, školeních apod.). Díky možnosti přiřazení jednotlivých akcí k nadefinovaným organizátorům, místům konání a v neposlední řadě tématickým kategoriím můžete tento modul použít pro jakkoliv složitý webový projekt. S modulem Akce je úzce provázán modul Kalendář akcí. Ten přináší návštěvníkům www stránek možnost efektivně (na základě datumových filtrů) vyhledat jen ty akce, které ho skutečně zajímají.

 

Přehrávač multimédií

Přehrávač multimédií

Internetové a webové technologie zaznamenaly v posledních letech velký rozmach. Společně s nárůstem uživatelů webových služeb rostou také požadavky na komplexnost webových stránek. Také díky těmto vlivům se stal multimediální obsah na webových stránkách nejen standardem, ale také účinným prvkem, jak uživatelům www stránek poskytnout informace v atraktivnější a poutavější formě. S redakčním systémem Emersion CMS je práce s multimédii skutečně radost. Pomocí modulu Přehrávač multimédií můžete jednoduše vkládat do webových stránek jak videa umístěná ve Správci souborů CMS systému, tak videa z YouTube. V administraci modulu můžete rovněž snadno měnit vzhled přehrávačů, upravovat jejich parametry apod.

Získejte přehled o práci návštěvníků s multimédii na vašich webových stránkách

Modul multimédia vám může (díky provázanosti se službou Google Analytics) poskytovat podrobné informace o tom, kolik uživatelů např. video spustilo, kolik z nich jej zhlédlo až do konce, kolik jich zvětšilo video na celou obrazovku a spoustu dalších užitečných informací, které vám umožní podrobně analyzovat chování návštěvníků vašich webových stránek při práci s multimediálním obsahem.

 

E-mailing

E-mailing

Podpořte váš internetový marketing

E-mailový marketing (e-mailing) je je součástí internetového marketingu. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z nejlevnějších variant propagace a komunikace se zákazníky, byla by škoda takový účinný nástroj pro podporu marketingové činnosti nemít.

Komunikujte se svými zákazníky

Modul e-mailing umožňuje hromadně rozesílat jak běžné e-mailové zprávy, tak souhrny publikovaných článků na vašem webu. Jestli budete rozesílat e-maily formou textových zpráv či atraktivnějších HTML e-mailů, je zcela na vás. Přednostmi tohoto modulu jsou robustnost, výkonnost a na rozdíl od specializovaných e-mailingových nástrojů jistě také provázanost s obsahem publikovaným na vašich webových stránkách. E-maily rozesílané pomocí tohoto modulu byly dlouhou dobu testovány vůči mnoha antispamovým filtrům a dosahovaly těch nejlepších výsledků.

 

Přístupová práva

Přístupová práva

Podrobné nastavení práv u uživatelů i objektů

Díky propracovanému systému uživatelských práv je v Emersion CMS možné dosáhnout velmi detailního nastavení oprávnění pro každý objekt či uživatele. CMS systém umožňuje definovat oprávnění jak pro webové stránky, tak pro administraci, zcela nezávisle. Na základě tohoto rozdělení uživatelských práv získává administrátor silný nástroj umožnující přesně stanovit jednotlivé role uživatelů v redakčním systému a na webových stránkách.

Klientská sekce

Klientskou sekcí se rozumí autorizovaný přístup uživatelů ke stránkám či jiným objektům po předchozím ověření jejich totožnosti pomocí uživatelského jména a hesla. Tato funkcionalita vám umožní sdílet se svými návštěvníky i takové webové stránky či dokumenty, které chcete před ostatními návštěvníky skrýt.

Zamykání objektů

Celý systém je navržen tak, aby s ním mohlo v jednom okamžiku pracovat více uživatelů. Díky systému zamykání objektů nehrozí situace, že by vám někdo v průběhu vaší práce něco přepsal pod rukama.

 

Ankety

Ankety

Zpětná vazba od vašich návštěvníků

Jedním ze způsobů zapojení návštěvníků Vašeho webu do dění, je anketa. Máte možnost jednoduše vytvořit jakoukoliv anketu a nechat uživatele hlasovat, vyjadřovat se k obsahu webu, nebo navrhovat zlepšení. Anketu můžete využít i k různým praktickým marketingovým průzkumům.

 

Virtuální weby

Virtuální weby

Cizojazyčné verze, mikrosites a další weby pod jednou střechou

Pokud vznikne požadavek na vytvoření cizojazyčných verzí Vašeho webu, z důvodu rozšíření obchodní aktivity do zahraničí, pak je vhodné zvolit odpovídající národní doménu kvůli místním vyhledávačům. Díky modulu virtuální servery je možné nejen tyto jazykové verze, ale i další nezávislé weby provozovat na jednom CMS. Vytvoření takových webů je v CMS Emersion velmi snadné. Další možné využití je tvorba mikrostránek, zaměřených na podporu konkrétního produktu, nebo web, věnovaný dalšímu odvětví vašeho podnikání. Zřejmou výhodou těchto možností je výrazná úspora nákladů.

 

PHP programování

PHP programování

Díky tomuto modulu není Emersion CMS pouhý nástroj pro správu obsahu webových stránek, ale rovněž komplexní nástroj pro tvorbu webových aplikací. Díky tomu, jak snadno jdou do systému integrovat externí PHP skripty a také díky tomu, jak je celý systém připraven na jejich snadnou integraci do webových stránek, můžeme o Emersion CMS říci, že se jedná o komplexní platformu (PHP framework), umožňující rovněž vývoj webových aplikací.

 

Správce přesměrování

Pro všechny, kteří chtějí mít sami pod kontrolou směrování URL adres, přinášíme další rozšiřující modul Správce přesměrování. Redesign architektury webu či přechod ze starých webových stránek na moderní řešení s naším redakčním systémem tak umožňuje zachovat funkčnost původních odkazů na vaše stránky a tím také zhodnocení předchozího úsilí v oblasti optimalizace pro vyhledávače.